Custom Heritage 91 kulspetspenna från Pilot är den perfekta lyxpennan för dagligt bruk. Pennan har en modern elegant design med blanksvart pennkropp och mattkromade detaljer. Kan märkas med namn eller valfritt budskap på pennkroppen. Den smala spetsen ger tunn och fin skrift och aktiveras genom tryckmekanism. Levereras som standard med svart bläck i en snygg svart presentask. Refillpatroner finns att köpa.
| Vikt: | 21 g |
|---|---|
| Längd: | 140 mm |
| Tillverkningsland: | Japan |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets, Tryckknapp |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 0,7mm Pilot Plastic Slim BP |
| Bläckfärg: | Svart |
| Bläcktyp: | Standard |
| Packning: | Presentetui |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
| Pris | 1429.80 | 1429.80 | 1429.80 | 1429.80 | 1429.80 |
Märkning
Totalt pris:
714 900kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer
Relaterade produkter
-

INGLIAdd1 Opak
5.40kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

PILOTAcroball Metallic
37.60kr Lägg till i offert -

INGLIAspire1
6.80kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

360EuropaBICBIC Evolution Ecolution Eraser Pencil
9.32kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan

