IM Kula är en elegant kulspetspenna i klassisk design från Parker med rak lackerad pennkropp och smakfulla kromdetaljer. Pennans design och komfort ger dig en väldigt behaglig skrivkänsla. Överkroppen samt pennkroppen utgör en lämplig yta för gravyr. Levereras i ett elegant presentetui. Observera att gravyren blir mässingsfärgad.
| Vikt: | 20 g |
|---|---|
| Längd: | 140 mm |
| Tillverkningsland: | Kina |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets, Tryckknapp |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 1,0mm Parker Metal Medium BP |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Standard |
| Skrivlängd: | 3500m |
| Packning: | Presentetui |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 | ||
| Pris | 690.10 | 623.50 | 543.90 | 494.50 | 447.20 |
Märkning
Totalt pris:
6 235kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer
Du kanske också gillar
-

PARKERIM Achromatic Black
617kr Lägg till i offert -

PARKERIM Roller
778.30kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

PARKERUrban Muted Black Kula
720.30kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-

360EuropaBICBIC Evolution Ecolution Cut Pencil
5.02kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

EuropaBALLOGRAFBallograf Premium Box
93.50kr Lägg till i offert -

EuropaMAXEMABay Matt
9.60kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

360EuropaBICBIC Evolution Ecolution Eraser Pencil
9.32kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan


