Jotter Stainless Steel G.T Kula
Art nr: 10192-1111-SS2301kr
EuropaJotter Stainless Steel G.T Kula är en exklusiv presentpenna från Parker i rostfritt stål med högblankt guldplätterat klips.
Jotter Stainless Steel G.T Kula är en exklusiv presentpenna från Parker. Pennan är tillverkad i återvunnet rostfritt stål som accentueras av ett högblankt guldplätterat klips. Överdelen med tryckknapp utgör en utmärkt yta för gravyr. Andel återvunnet material av pennans totala vikt är 77%, exklusive refill. Jotter Stainless Steel levereras i ett elegant svart presentetui. Samtliga Parker-pennor har en 2-års garanti.
| Vikt: | 15 g |
|---|---|
| Längd: | 128 mm |
| Tillverkningsland: | Frankrike |
| Material: | Återvunnen metall |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets, Tryckknapp |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 1,0mm Parker Metal Medium BP |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Standard |
| Skrivlängd: | 3500m |
| Packning: | Presentetui |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 | ||
| Pris | 318.20 | 301.00 | 273.10 | 234.40 | 212.90 |
Märkning
Totalt pris:
3 010kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer
Du kanske också gillar
-

EuropaWATERMANHémisphère Stainless Steel G.T Kula
1 339.50kr Lägg till i offert -

EuropaPARKERJotter Stainless Steel Kula
285.90kr Lägg till i offert -

EuropaPARKERJotter Stainless Steel Pencil
285.90kr Lägg till i offert -

PARKERJotter XL Monochrome Kula
625.60kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-
PREMIUMAdore Gift Box
61kr Lägg till i offert -

360EuropaBICBIC Evolution Ecolution Cut Pencil
5.02kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

BICBIC Mark-it Permanent Marker
16.32kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

INGLI1More Extra
4.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan

