Urban Metro Metallic Kula är en elegant presentpenna i rostfritt stål från amerikanska Parker. Modellen har med åren blivit en uppskattad och långlivad klassiker. Pennan har en lätt kurvig pennkropp som lämpar sig väl för märkning med gravyr. Dess eleganta design och komfort ger en väldigt behaglig skrivkänsla. Levereras i ett elegant presentetui. Samtliga Parker-pennor levereras med 2-års garanti.
| Vikt: | 19 g |
|---|---|
| Längd: | 136 mm |
| Tillverkningsland: | Kina |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets, Vridmekanism |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 1,0mm Parker Metal Medium BP |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Standard |
| Skrivlängd: | 3500m |
| Packning: | Presentetui |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 | ||
| Pris | 838.50 | 720.30 | 623.50 | 584.80 | 546.10 |
Märkning
Totalt pris:
7 203kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer.
Du kanske också gillar
Relaterade produkter
-

EuroparABSMAXEMABay Recycled
10.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

360EuropaBICBIC Evolution Ecolution Cut Pencil
5.02kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

BICBIC Grip Roller
19.50kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

PILOTAcroball
29.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan


