River Touch Recycled
Art nr: 20110-117714.40kr
rALURiver Touch Recycled är en presentpenna tillverkad av återvunnen aluminium med kombinerad kulspets- och touchfunktion.
River Touch Recycled är en presentpenna tillverkad av återvunnen aluminium (GRS-certifierat) med kombinerad kulspets- och touchfunktion. En perfekt budbärare för alla moderna, miljömedvetna företag. Pennan har elegant slimmad pennkropp som finns i 3 olika färger med blanka kromdetaljer. Märkning med gravyr är att rekommendera men reklamtryck är också möjligt i upp till 4 färger. Retursymbol finns graverad på pennans baksida.
| Vikt: | 16 g |
|---|---|
| Längd: | 140 mm |
| Tillverkningsland: | Kina |
| Material: | Återvunnen metall |
| Utseende: | Metallklips, Solid, Tryckknapp |
| Skrivtyp: | Kulspets, Multifunktion, Touch Stylus |
| Refill: | 1,0mm Plastic Slim BP |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Standard |
| Skrivlängd: | 1000m |
| Packning: | Paper Case (gäller order med tryck/gravyr) |
| Min kvantitet: | 50 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 50 | 300 | 600 | 1200 | 2400 | 5000 | |
| Pris | 18.50 | 15.20 | 14.40 | 13.30 | 12.60 | 12.00 |
Märkning
Obervera att ett vitt undertryck kan behövas för PMS-färg på svarta/mörka underlag. För detta debiteras 3kr extra/tryck.
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer.
Du kanske också gillar
-

INGLIQuattro
10.20kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
rALUPREMIUMRecur Recycled
14.80kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
rALUPREMIUMRiver Recycled
14.20kr Lägg till i offert
Relaterade produkter
-

INGLIAdd1 Opak
5.40kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

EuroparABSMAXEMABay Recycled
10.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

360EuropaBICBIC Evolution Ecolution Cut Pencil
5.02kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

EuropaMAXEMABay Matt
9.60kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
