
Expert Matt Black C.T Kula
Art nr: 10192-4531-BU12 134.90kr
EuropaWaterman Expert kulspetspenna med mattsvart pennkropp, palladiumpläterade detaljer och bred ring med varumärket ingraverad.
Waterman Expert kulspetspenna med generös siluett för en lyxig, elegant stil och överlägsen skrivkomfort. Expert Matt Black G.T har en sofistikerad mattsvart pennkropp med palladiumpläterade detaljer och bred ring med varumärket ingraverad. Expert kan märkas med varfritt tryck eller gravyr och presenteras i mörkblå presentask från Waterman. Pennan tillverkas i Frankrike och monteras för hand. Levereras med 2 års garanti, som kan förlängas till 4 år medregistrering.
| Vikt: | 37 g |
|---|---|
| Längd: | 143 mm |
| Tillverkningsland: | Frankrike |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets, Vridmekanism |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 1,0mm Waterman Metal Medium BP |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Standard |
| Skrivlängd: | 3500m |
| Packning: | Presentetui |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 | ||
| Pris | 2736.90 | 2134.90 | 2068.30 | 1868.30 | 1814.60 |
Märkning
Totalt pris:
21 349kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer
Du kanske också gillar
Relaterade produkter
-

PILOTAcroball Metallic
37.60kr Lägg till i offert -

INGLIAdd1 Opak
5.40kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

BALLOGRAFBallograf Paper Gift Box Double
67kr Lägg till i offert -

BICBIC Grip Roller
19.50kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan


