Sonnet Matte Black Kula är en elegant kulspetspenna med tidlös design och mattsvart lackfinish. Guldfärgade detaljer ger ett smakfullt uttryck, och pennan öppnas med en smidig vridmekanism. Varje penna handmonteras och kontrolleras noggrant för att säkerställa hög precision och en behaglig skrivkänsla. Levereras i ett exklusivt Parker-presentetui. Samtliga Parker‑pennor har 2 års garanti.
| Vikt: | 28 g |
|---|---|
| Längd: | 133 mm |
| Tillverkningsland: | Frankrike |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 1,0mm Parker Medium BP |
| Bläckfärg: | Svart |
| Bläcktyp: | Standard |
| Skrivlängd: | 3500m |
| Packning: | Presentetui |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 | ||
| Pris | 2756.30 | 2150.00 | 2083.30 | 1881.30 | 1827.50 |
Märkning
Totalt pris:
21 500kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer.
Du kanske också gillar
-

EuropaWATERMANExpert Black G.T Kula
2 328.40kr Lägg till i offert -

PARKERIM Black G.T Kula
642.90kr Lägg till i offert -

EuropaPARKERSonnet Matte Black Roller
2 713.30kr Lägg till i offert -

PARKERUrban Muted Black Kula
720.30kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-
NyhetECONOMYVenice Rektangulär 25x69mm Alu
115kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

EuropaNyhetrABSSTILOLINEAS45 Total Recycled
9kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

EuropaNyhetBALLOGRAFEpoca Icon
572kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

EuropaNyhetBALLOGRAFEpoca Icon Gold
572kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan


