IM Black G.T Kula är en exklusiv presentpenna från Parker med blanklackerad svart pennkropp och guldplätterade detaljer. Pennan har en elegant strömlinjeformad design och ett lättfödande bläck som tillsammans ger en skön skrivupplevelse. Parker IM kan med fördel märkas med både namn och logogravyr på pennkroppen. Levereras i ett elegant presentetui.
| Vikt: | 24 g |
|---|---|
| Längd: | 136 mm |
| Tillverkningsland: | Kina |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets, Tryckknapp |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 1,0mm Parker Metal Medium BP |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Standard |
| Skrivlängd: | 3500m |
| Packning: | Presentetui |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 | ||
| Pris | 750.40 | 642.90 | 556.90 | 539.60 | 488.00 |
Märkning
Totalt pris:
6 429kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer
Du kanske också gillar
-

PARKERIM Achromatic Black
617kr Lägg till i offert -

PARKERIM Kula
623.50kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

PARKERIM Roller
778.30kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

PARKERUrban Muted Black Kula
720.30kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-

BALLOGRAFBallograf Paper Gift Box Double
67kr Lägg till i offert -

INGLIAdd1 Matt
5.40kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

360EuropaBICBIC 4 Colours
38.64kr Lägg till i offert -
PREMIUMAdore Gift Box
61kr Lägg till i offert


