Business Metal
Art nr: 20075-0003133.40kr
Business Metal är en klassisk och mycket populär presentpenna högblank svart pennkropp och metalldetaljer.
Business Metal är en klassisk och mycket populär presentpenna högblank svart pennkropp och metalldetaljer. Pennan har vridmekanism och finns tillgänglig i färgkombinationerna svart/silver och svart/guld. Business finns även som stift- och kulspetspenna i satin nickle. Komplettera gärna med ett etui.
| Vikt: | 33 g |
|---|---|
| Längd: | 137 mm |
| Tillverkningsland: | Kina |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets, Vridmekanism |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 1,0mm INGLI Metal Parker Style BP |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Standard |
| Skrivlängd: | 3500m |
| Packning: | Paper Case (gäller order med tryck/gravyr) |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 50 | 300 | 600 | 1200 | ||
| Pris | 175.10 | 161.00 | 133.40 | 127.90 | 125.60 |
Märkning
Totalt pris:
40 020kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Obervera att ett vitt undertryck kan behövas för PMS-färg på svarta/mörka underlag. För detta debiteras 3kr extra/tryck.
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer.
Relaterade produkter
-

BICBIC Grip Roller
19.50kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

INGLIAdd1 Opak
5.40kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

BALLOGRAFBallograf Paper Gift Box Double
67kr Lägg till i offert -

BICBIC Mark-it Permanent Marker
16.32kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
