Intrigue
Art nr: 20070-6000-B63kr
Intrigue är en exklusiv kulspetspenna med smidig, näst intill ljudlös, tryckknappsmekanism.
Intrigue är en exklusiv kulspetspenna med smidig, näst intill ljudlös, tryckknappsmekanism. Denna presentpenna har en blänkande svart pennkropp och klips samt spets i skinande krom. Märkes fördelaktligen med gravyr men kan även förses med reklamtryck.
| Vikt: | 31 g |
|---|---|
| Längd: | 135 mm |
| Tillverkningsland: | Kina |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets, Tryckknapp |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 1,0mm INGLI Metal Parker Style BP |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Standard |
| Skrivlängd: | 3500m |
| Packning: | Paper Case (gäller order med tryck/gravyr) |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 50 | 300 | 600 | 1200 | ||
| Pris | 58.50 | 58.50 | 58.50 | 58.50 | 58.50 |
Märkning
Totalt pris:
0kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Obervera att ett vitt undertryck kan behövas för PMS-färg på svarta/mörka underlag. För detta debiteras 3kr extra/tryck.
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer.
Du kanske också gillar
-
PREMIUMPalett Gift Box
62.80kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-

INGLIAdd Chrome
5.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

PILOTAcroball Pure White
29.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

INGLIAdd1 Clear
5.40kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

BICBIC Grip Roller
19.50kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
