Urban Muted Black Reservoar är en mycket elegant reservoarpenna i tidlös design från amerikanska Parker. Pennan har en mattsvart finish och smakfulla gulddetaljer. Det lättflytande bläcket tillsammans med den väl avvägda formen ger en väldigt behaglig skrivkänsla. Den skyddande huven utgör en utmärkt lämplig yta för gravyr. Modellen levereras som standard med en fin spets i rostfritt stål men kan även beställas med mediumspets om så önskas. Urban Muted Black finns även som kulspetspenna och rollerball för varierad skrivupplevelse. Levereras i ett elegant presentetui. Samtliga Parker-pennor har 2-års garanti.
| Vikt: | 33 g |
|---|---|
| Längd: | 136 mm |
| Tillverkningsland: | Kina |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets |
| Skrivtyp: | Reservoar |
| Refill: | Reservoar Refill, fin spets i rostfritt stål |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Easy Flow |
| Skrivlängd: | 180m |
| Packning: | Presentetui |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 | ||
| Pris | 1760.80 | 1419.00 | 1292.10 | 1201.80 | 1135.20 |
Märkning
Totalt pris:
14 190kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer.
Du kanske också gillar
-

PARKERUrban Muted Black Kula
720.30kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-

INGLIAdd Chrome
5.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

EuroparABSSTILOLINEABaron 03 Total Recycled
11.80kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

INGLI1More Opak
4.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

BALLOGRAFBallograf Paper Gift Box Double
67kr Lägg till i offert


