Raiz är en elegant kulspetspenna i stilren strömlinjeformad design från Pilots Fine Writing-sortiment. Pennan har en skön tyngd och kroppen är behandlad med ett tidlöst svart glanslack. Det ultramjuka bläcket ger perfekt glid och hög skrivkomfort. Spetsen förs fram och tillbaka med vridmekanism. Levereras i en snygg svart presentask.
| Vikt: | 33 g |
|---|---|
| Längd: | 140 mm |
| Tillverkningsland: | Japan |
| Utseende: | Metallklips, Metallspets, Vridmekanism |
| Skrivtyp: | Kulspets |
| Refill: | 1,0mm Pilot Medium Refill BP |
| Bläckfärg: | Blå |
| Bläcktyp: | Standard |
| Packning: | Presentetui |
| Min kvantitet: | 1 |
| Leveranstid: | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Frakt: | Tillkommer |
Reviews are not enabled for this product.
Pristabell
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
| Pris | 2319.80 | 2319.80 | 2319.80 | 2319.80 | 2319.80 |
Märkning
Totalt pris:
1 159 900kr
Produkt:
kr / styck
:
kr / styck
:
kr / styck
Kliché/Startkostnad:
kr
Rekommenderade försäljningspriser angivna exkl. moms. Frakt tillkommer
Du gillar kanske också…
-

PILOTCustom Heritage 91 Kula
1 429.80kr Lägg till i offert -

PILOTCapless Reservoar Matte Black
3 225kr Lägg till i offert -

PILOTAgeless Matte Black
1 288.90kr Lägg till i offert -

PARKERIM Kula
623.50kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-

BICBIC Grip Roller
19.50kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

INGLI1More Opak
4.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

INGLI1More Extra
4.90kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -

EuroparABSSTILOLINEABaron 03 Total Recycled
11.80kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



